Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

Region 1: południowa Polska

Region 2: północna Polska

Opis stanowiska:

  • dobór rozwiązań do wymagań klienta
  • realizacja polityki handlowej i promocyjnej firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • przygotowywanie ofert
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, minimum średnie, związane z automatyką przemysłową
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z udokumentowanymi sukcesami
  • znajomość sektora B2B
  • dyspozycyjność
  • czynne prawo jazdy kat. B (min. 5 lat)
  • nastawienie na wynik
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • znajomość rynku automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z uzyskanymi wynikami (podstawa+prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@aplustech.pl
Prosimy o umieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Do góry