About

A+ Tech, doskonale znając chińskich producentów, oferuje w Polsce najwyższej jakości produkty będące zarówno jakościową, jak i cenową konkurencją dla produktów obecnych na rynkach europejskich.

 

Jesteśmy firmą handlową działającą w Polsce od 1998 roku. Siedziba A+ Tech mieści się w Warszawie, a sama firma posiada liczne kontakty i biuro handlowe na terenie Chin.

 

Od roku 2005 z powodzeniem sprzedajemy specjalistyczne zawory, elementy automatyki i pneumatyki przemysłowej. Wyspecjalizowaliśmy się w wyrobach ze stali nierdzewnej. Nasze produkty trafiają przede wszystkim do klientów z segmentu OEM, wśród których możemy wymienić przedstawicieli branży spożywczej, chemicznej i ciepłownictwa.

 

W 2008 roku rozpoczął swoją działalność dział energetyki odnawialnej ukierunkowany na energetykę wiatrową oraz energetykę słoneczną. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem największych światowych koncernów takich jak ET Solar, JA Solar, Linuo, Goodwe. Naszymi wiodącymi produktami w tym zakresie stały się ogniwa PV, moduły do produkcji paneli fotowoltaicznych oraz inwertery. W zakresie energetyki współpracujemy z firmami instalacyjnymi, projektowymi i consultingowymi. Ponadto pomagamy inwestorom, dzieląc się z Nimi międzynarodowym doświadczeniem i wiedzą w zakresie procesów inwestycyjnych.

 

Liczne listy referencyjne są dowodem naszej sumienności i rzetelności oraz dbałości o klienta.

 

Zapraszamy do poszerzenia grona naszych klientów.

 

A+ Tech 有限公司成立于1998年,总部位于波兰华沙,是波兰从事工业自动化,机电产品分销的专业贸易及咨询公司。近年来随着波兰可再生能源的发展,A+ TECH已进入了风力及太阳能发电领域,从事产品分销及项目开发咨询业务,是目前波兰唯一专业从事新能源业务的中资企业。公司是华锐风电,力诺光伏,晶澳太阳能,中盛光电,及固徳威电源科技有限公司的波兰合作伙伴。在光伏领域,A+ TECH 和波兰本地的安装商,项目开发商紧密合作,向他们提供优质中国产品及项目的融资支持。

Top