A+ Tech

Nasza firma działalność na polskim rynku rozpoczęła już w 1998 roku. Posiadanie biura również na terenie Chin zaowocowało licznymi kontaktami na tamtejszym rynku i doskonałym rozeznaniem wśród chińskich producentów.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza umożliwiły A+ Tech sprowadzenie do Polski produktów najwyższej jakości, zapewniając jednocześnie konkurencyjną cenę dla obecnych na rynku wyrobów. W 2005 roku rozpoczęliśmy pilotażowy program sprzedaży zaworów i elementów automatyki przemysłowej, natomiast w roku 2009 poszerzyliśmy naszą ofertę magazynową o elementy pneumatyki. Sukces naszego programu - rosnący popyt i zadowolenie klientów - skłoniły nas do systematycznego zwiększania oferowanego asortymentu. Liczne listy referencyjne są dowodem naszej rzetelności, sumienności i dbałości o klienta. Zapraszamy i Ciebie do skorzystania z naszej oferty.

 

Katalog produktow A+ Tech Automatyka przemysłowa

Sanlixin i High-Flyer, autoryzowany przedstawiciel.

Bliska współpraca z producentami azjatyckimi takimi jak Sanlixin i High-Flyer umożliwiło A+ Tech poszerzenie asortymentu o nowe, zaawansowane technicznie elementy wiodących chińskich spółek.

Jeżeli nie widzisz na naszej stronie poszukiwanego produktu lub rozwiązania to nic straconego! W ramach naszej działalności wyszukujemy producentów różnych produktów i rozwiązań technologicznych. Nie działamy przypadkowo bazując na informacjach internetowych. Każdorazowo przygotowując ofertę dokładnie sprawdzamy producenta (wizytacja zakładu produkcyjnego, kontrola posiadanych certyfikatów, atestów itp.), zbieramy opinię o jego wyrobach od użytkowników, gdy trzeba dostarczamy próbki lub wzory i dopiero na takiej podstawie przedstawiamy ofertę handlową.

Do góry